Termelésütemező állás Szekszárdon

SOLVARO Kft.
Szekszárd
2022. 10. 27.

Ahol a technológia találkozik a kivitelezéssel! A SOLVARO a perforált fém alkatrészek egyik vezető beszállítója Európában. Átfogó technológiai know-how-val és szakértői hozzáértéssel fejlesztünk és gyártunk megoldásokat az autóipar számára.

Munkatársaink elkötelezettek a digitális átalakulás, az innovatív technológiák használata iránt, rengeteg ötlettel és ügyfélbarát szolgáltatásokkal állnak rendelkezésre.

Szekszárdi telephelyünkre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:TERMELÉSÜTEMEZŐ

Feladatok

AZ ÖN PROFILJA:

  • Műszaki, kereskedelmi vagy mérnöki/logisztikai/anyaggazdálkodási vagy ezekkel egyenértékű területen szerzett végzettség
  • Tapasztalat termelés-tervezésben és releváns software használatában
  • Fémmegmunkáló berendezések, eszközök és gyártási folyamatok ismerete
  • Integráltrendszer használati tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség minden területen
  • Magabiztos munkavégzés MS-Office alkalmazásokkal, különösen Excel használatban
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség és szenvedélyes elkötelezettség a témában
  • Angol vagy/és német aktív nyelvhasználat szóban és írásban egyaránt

Elvárások

AZ ÖN FELADATAI:

  • A termelő gépeink és berendezéseink kapacitásának részletes tervezése a vevői megrendelések határidőben történő kiszállításának biztosítása érdekében
  • A gyártás ütemezése többszintű folyamatokon keresztül, figyelembe véve a készleteket, a szállítási- és átfutási időket, és az optimális gyártási mennyiségeket
  • Készletoptimalizálás az egyes folyamatszakaszokban
  • A szükséges gépkapacitások, a műszakok és az anyagigény egyeztetése az értékesítési, beszerzési, kiszállítási, mérnöki és termelésvezetési területekkel
  • Professzionális vevő kiszolgálás a szállítási határidők egyeztetése tekintetében

Előnyök

Kérjük jelentkezését idegen nyelvű önéletrajz mellékelésével tegye meg! Köszönjük!

Amit kínálunk

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Béren kívüli széleskörű juttatáscsomag próbaidő leteltével (pl. Cafeteria, +1 nap szabadság, utazási költségtérítés)
  • Fejlődési lehetőségek és továbbképzések
  • Felelősségteljes és változatos munkaterület
  • Kellemes munkakörnyezet egy modern, jól felszerelt nemzetközi vállalatnál

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!