Gépkezelő - főként laser és élhajlító - állás Szekszárdon

SOLVARO Kft.
Szekszárd
2023. 03. 07.

A SOLVARO a perforált fém alkatrészek egyik vezető beszállítója Európában.

FORM TO PERFORM - Ahol a csúcstechnológia találkozik a kézművességgel!

Itt megtalálja az ideális egyensúlyt a kihívások és a biztonság között áltagon felüli juttatásokkal kombinálva.

Szekszárdi telephelyünkön szeretnénk bővíteni csapatunkat és keresünk gépkezelőket (főként laser és élhajlító gépek)

Feladatok

AZ ÖN PROFILJA

  • fémipari jártasság
  • gépkezelői gyakorlat présgépen, lemezollón, lézervágó vagy élhajlító-gépen
  • lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés több műszakban

Elvárások

  • Fémiparhoz kapcsolódó képzettség vagy gyakorlati munkatapasztalat.

Előnyök

  • targonca vezetői engedély
  • darukezelői vizsga
  • alapszintű német nyelvismeret
  • CNC gépbeállítói gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

Tisztességes foglalkoztatás és biztonságosabb munkahely mindenki számára:

  • vonzó alapbér
  • kiemelt műszakpótlék
  • plusz 1 nap szabadság
  • cafeteria
  • utazási költségtérítés
  • energiaköltségtámogatás
  • segítségnyújtás szűkös pénzügyi élethelyzetek kezeléséhez

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!