IT-Adminisztrátor állás Szekszárd

SOLVARO Kft.
Szekszárd
2023. 03. 08.

A SOLVARO-nál egy nemzetközi környezet közepén találhatja magát, ahol egy motivált csapatban dolgozhat. Műszakilag kifinomult, perforált fémből készült beépülő alkatrészeket fejlesztünk és gyártunk vezető autóipari és informatikai beszállítók számára. Sikeres és fejlődő vállalatként magas szakmai színvonalat képviselünk. Nyitott és elismerő vállalati kultúrát teremtünk. Átlátható struktúrákkal és a személyes felelősségvállalás szabadságával teret biztosítunk az Ön egyéni fejlődésének.

Szekszárdi telephelyünkön az IT-Team erősítésére keressük leendő kollegánkat

IT-Adminisztrátor

Feladatok

FELADATOK főbb részletei:

  • IT infrastruktúra karbantartása és fejlesztése
  • Support-megkeresések fogadása és kezelése
  • Dolgozói terminálok, végkészülékek installációja/kivezetése/kezelése
  • Software-felhasználói támogatás
  • IT-Projektek koordinátora

Elvárások

AZ ÖN PROFILJA:

  • Sikeresen elvégzett informatikai szakképesítéssel (pl. rendszerüzemeltető szakirány), vagy hasonló képzettséggel rendelkezik
  • Minimum 2 év szakmai jártasságot szerzett IT-munkakörnyezetben
  • Jó német vagy angol nyelvismerettel rendelkezik
  • Ön "cselekvő", és energikusan, kezdeményezően és elkötelezetten dolgozik informatikai környezetünk javítása érdekében
  • Széleskörű IT-ismeretek birtokában van, különösen Microsoft Kliens területen, további ismeretek az alábbi területeken kívánatosak:
  • Windows Server (Linux ismeretek előnyben), vállalatirányítási rendszerek: SQL-Adatbázis, HTML (Java előnyben), hálózatmanagement, tűzfal, Router-ek, Switch-ek, Monitoring-eszközök
  • Kliens-management, standardizálás, Software-kiosztás, Licenc-management
  • Népszerű (felhő alapú) kliens operációs rendszerek és szoftverek ismerete Microsoft környezetben

Amit kínálunk

  • modern munkahely, jól felszerelt infrastruktúrával rendelkező nemzetközi vállalatnál
  • határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony
  • felelősségteljes, változatos munkaterület
  • béren kívüli széleskörű juttatáscsomag (pl. Cafeteria, +1 nap szabadság, utazási költségtérítés)
  • fejlődési lehetőségek és továbbképzések

KÉRJÜK JELENTKEZÉSÉT ANGOL ÉS/VAGY NÉMET NYELVEN IS KÜLDJE MEG!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!