Vevőszolgálati munkatárs állás Szekszárd

SOLVARO Kft.
Szekszárd
2023. 03. 23.

A SOLVARO-nál egy nemzetközi környezet közepén találhatja magát, ahol egy motivált csapatban dolgozhat. Műszakilag kifinomult, perforált fémből készült beépülő alkatrészeket fejlesztünk és gyártunk vezető autóipari és informatikai beszállítók számára. Sikeres és fejlődő vállalatként magas szakmai színvonalat képviselünk. Nyitott és elismerő vállalati kultúrát teremtünk. Átlátható struktúrákkal és a személyes felelősségvállalás szabadságával teret biztosítunk az Ön egyéni fejlődésének.

Szekszárdi telephelyünk csapatába keressük:

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

kollegáinkat, akik vevőinket magas szinten kiszolgálják a rendelés beérkezésétől egészen a termék megérkezéséig

Feladatok

  • Ön felelős a rendelések professzionális lebonyolításáért A-Z-ig
  • Ön biztosítja a Vevői megkeresések időben és kifogástalan minőségben történő kezelését telefonon és írásban, beleértve a következőket:
    • Egyedi- és keretrendelések feldolgozása
    • Raktárra gyártott termékek diszpozíciója
    • Rendeléskezelés és - követés
    • Egyeztetések az értékesítéssel, termeléssel, beszerzéssel – német vagy angol nyelven
    • Nemzetközi Vevőkkel határidők egyeztetése és vevőszolgálati tevékenységek
  • Ön a feladatait és rendelések kezelését az ERP-rendszerünkben végzi.

Elvárások

AZ ÖN PROFILJA

  • Kereskedelmi területen szerzett képzettség, ideális esetben hasonló feladatkörben és/vagy műszaki termékekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Önálló és felelősségtudatos személyiség, aki szeret telefonálni, valamint erős csapatszellemmel rendelkezik
  • Gondos, szakképzett és strukturált munkamódszerrel bír
  • Kiváló német- és/vagy angol nyelvismeret, valamint jártasság nemzetközi Vevőkkel
  • Office-Paletta teljeskörű felhasználói és egy ERP-rendszer ismeretet szerzett.

Előnyök

KÉRJÜK JELENTKEZÉSÉHEZ IDEGEN NYELVŰ ÖNÉLETRAJZÁT IS CSATOLJA!

Amit kínálunk

  • modern munkahely egy jól felszerelt infrastruktúrával rendelkező nemzetközi vállalatnál
  • nyitott és rugalmas csapat a szekszárdi telephelyen
  • megalapozott betanulási folyamat
  • határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony
  • felelősségteljes, változatos munkaterület
  • béren kívüli széleskörű juttatáscsomag (pl. Cafeteria, +1 nap szabadság, utazási költségtérítés)
  • fejlődési lehetőségek és továbbképzések

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!