Szekszárdi lángosozó gyorsbüfében részmunkaidős állás

SZMV FOOD Kft.
Szekszárd
Nettó 1 000 Ft - 1 200 Ft / Óra
2023. 05. 19.

Az SzMV food kft Lángosozó gyorsbüféjébe keresünk csapatunk bővitéséhez, talpraesett,becsületes, vendegszerető, dolgozni akaró pörgős kollégát!

Ha szeretnél egy családias környezetben dolgozni,és a fent leirtak rád illenek akkor nálunk a helyed!

Feladatok

  • A vendégek gyors, precíz,kedves kiszolgálása, az ételek előkészítése, elkészítése, a hiányzó készletek utántöltése, a büfé tisztántartása

Elvárások

  • Szakács vagy vendeglatò eladói végzettség előny, de nem szükséges, viszont fontos,hogy pörgős, precíz,rugalmas legyél, valamint szeresd a vendégeket, bird a terhelést, és tudj csapatban dolgozni velünk!

Előnyök

  • Előny ha van már tapasztalatod, továbbá precíz rugalmas, terhelhető és a munkádra igényes vagy!

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatás, családias légkör, korrekt csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!