Esztergályos munkakörben keresünk munkavállalókat Szekszárdra

BHG-ASZ Kft.
Szekszárd
Bruttó 2 700 Ft - 2 900 Ft / Óra
2023. 09. 15.

A BHG-ASZ KFT. szekszárdi telephelyére keres azonnali kezdéssel Esztergályos munkakörben jelentkezőket.

Feladatok

  • Tanulmányozza az alkatrészek rajzait, szükség esetén rajzot készít
  • Megtervezi a műveleti sorrendet, vagy követi az előírt műveleti rendet
  • Kiválasztja a műveletekhez és a fémfajtához megfelelő szerszámot és technológiát
  • Beállítja az eszterga forgácsolási paramétereit, megmunkáló programot készít
  • Elvégzi az eszterga napi takarítását, alapvető karbantartását
  • Alkalmazza az alapvető mérőeszközöket és a precíziós mérőműszereket, idomszereket

Elvárások

  • Szakmai gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos feladatok
  • Verenyképes jövedelem
  • Jelenléti bónusz
  • Próbaidő után cafeteria juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!