Adminisztrátor állás Szekszárdon, minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezőknek

Újonnan alakult dinamikusan fejlődő cégünkbe szükségünk van egy adminisztrátorra, aki a mindennapi adatok begyűjtésével, rendszerezésével, iktatásával segítené cégünk működését.

Feladatok

  • biztosítások dokumentációjának és pénzügyi bizonylatainak rendezése
  • havi, negyedéves, éves adatszolgáltatás, jelentések elkészítésében közreműködés
  • pénzügyi és számviteli egyéb nyilvántartások készítésében és vezetésében közreműködésd
  • iratok, számlák rendszerezése
  • egyéb pénzügyi és adminisztrációs feladatok ellátása
  • könyvelővel kapcsolattartás, adatszolgáltatás

Elvárások

  • minimum érettségi bizonyítvány

Előnyök

  • bérszámfejtői tapasztalat
  • monotonítás és nagy teherbírás (magas ügyszám)
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kultúrált, kényelmes munkakörnyezet
  • dinamikus csapat
  • versenyképes bérezés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!