Présgépkezelő állás Szekszárdon bejárás támogatással

Adval Tech (Hungary) Plant 2 Kft.
Szekszárd, Bonyhád, Tolna
Bruttó 290 000 Ft - 290 000 Ft / Hónap
2023. 10. 18.

Értékteremtés innovációval

A svájci tulajdonú, tőzsdén jegyzett Adval Tech Csoport meghatározó globális ipari partner a komplex műanyag és fém alkatrészgyártás területén. A vállalatcsoport elsősorban az autóiparra és az autóiparral kapcsolatos piacokra fókuszál.A csoport magyarországi tagjai Szekszárdon, a Bern utcában találhatóak.Globális működés, magas szintű hatékonyság és gyorsaság, svájci minőség, magyar csapatmunka - ezek jellemzik tevékenységünket.   Innovatívabb, gyorsabb, jobb. Szekszárdi telephelyünkre várunk PRÉSGÉPKEZELŐ munkakörbe jelentkezőket.

Feladatok

  • automata présgépeken való termékek gyártása, megfelelve az előírt mennyiségi és minőségi követelményeknek
  • Termékek minőségi ellenőrzése a kiadott mérőeszközökkel (tolómérő, mikrométer...stb.) az ellenőrzési terv alapján
  • Dokumentáció előírás szerinti kezelése és aktualizálása
  • Hidak és alumínium blokkok szakszerű fel- és leszedésének segítése
  • Párolgó vagy mélyhúzó olajozó hengerek cseréje, olajfeltöltés, futószalagok előkészítése
  • A présgépek  meghatározott időközönkénti tisztítás

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség, szakiskolai (gépész, géplakatos...stb) végzettség előnyt jelent
  • Megbízhatóság, szorgalom, állóképesség
  • Három műszak vállalása
  • Műszaki érzék
  • Rajzolvasás, tolómérő használatának ismerete előny

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat
  • Fémipari ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.
  • Egyéb juttatások: műszakpótlék,  cafeteria, havi bónusz
  • A bejárás 100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, műszakos buszok a szekszárdi végállomástól
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Munkatárs ajánlási rendszer, jubileumi jutalom

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!