Gondozó álláslehetőség Szekszárdon

Segítő-gondozó munkatársakat keresünk  szociális alapszolgáltatásokhoz.

Feladatok

  • Feladatai a fogyatékossággal élők önálló életvitelének segítése és támogatása, a személyi higénié, háztartási munkavégzés, hivatali ügyintézés és szabadidős tevékenységek területén

Elvárások

  • Elvárt végzettség: középfokú végzettséggel betölthető
  • Éjszakai és hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
  • Empatikus hozzáállás, határozottság, rugalmasság, másság elfogadása

Előnyök

  • támogató szolgálatnál, vagy fogyatékos személyek ellátása kapcsán szerzett tapasztalat
  • ismered a nonprofit szférát
  • ismered a támogatott lakhatás szolgáltatási formát
  • határozott és empatikus személyiség vagy
  • szereted motiválni a rád bízott embereket
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • ágazati besorolás feletti bérezés.
  • a támogatott lakhatás területén egyedülálló lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre
  • kiváló munkakörülmények, támogató és fejlődésre ösztönző munkahelyi környezet,
  • szakmai felkészítés, rendszeres tréningek, tudás megosztás
  • változatos feladatok, napi kapcsolat az ellátotti és a gondozói csapattal, terepmunka
  • modern munkakörülmények
  • támogató és családias légkör
  • műszakpótlék

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!