Telephelyi munkatárs (Tolna megye) állás B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

Navik Alfa Kft.
Szekszárd
2024. 03. 18.

30 éves múlttal és tapasztalattal rendelkező Cégünk szekszárdi telephelyére - neves gyártók építőipari- illetve mezőgazdasági gépeinek, alkatrészeinek telephelyi értékesítéséhez- agilis, proaktív, önmagára és munkájára is igényes kollégát keres.

Feladatok

  • a társasági fióktelephelyének napi koordinálása,
  • ügyfelek udvarias fogadása, gyors és pontos kiszolgálása, naprakész információk nyújtása,
  • a társaságaink által forgalmazott építőipari- és mezőgazdasági gépek bemutatása a telephelyen,
  • bérbeadási tevékenység támogatása,
  • alkatrészigények felmérése, új alkatrész rendelés,
  • alkatrész értékesítés,
  • anyagmozgatás, áruátvétel,
  • megrendelői visszajelzések kezelése,
  • együttműködés a cégcsoport társosztályaival (szerviz, értékesítés, bérbeadás),
  • napi adminisztráció, bankkártya terminál kezelés,
  • dokumentumok rendszerezése,
  • postai ügyintézés,

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • műszaki affinitás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • készség és hajlandóság a tanulásra, ismeretek bővítésére,
  • megoldásorientáltság,
  • jó kommunikációs készség - precíz munkavégzés, kitartó hozzáállás,
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára,
  • alkatrészek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalattal),

Előnyök

  • építőipari gépek, járművek, mezőgazdasági gép-, ipari gépek-illetve berendezések értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • angol nyelv alapszintű ismerete,
  • targonca és/vagy gépkezelő jogosítvány,

Amit kínálunk

  • dinamikusan, fejlődő cégcsoport tagja lehetsz,
  • változatos kihívást jelentő feladatok,
  • versenyképes jövedelem,
  • próbaidő lejáratát követően egyéb juttatások,
  • céges nyaraló-apartmanok használata Balatonlellén,
  • hosszútávú stabil munkalehetőség,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!