Tehergépkocsivezető állás az ÚjHáz Sz+C Stúdió kft.-nél

A 26 éve alakult, dinamikusan fejlődő Sz+C Stúdó Kft. új kollégáját keresi tehergépkocsi vezetői munkakörbe, hosszú távra.

Feladatok

  • áru előkészítése szállításhoz, rakodás,
  • elsősorban szállítási daruzási feladatok végzése  céges darus tehergépjárművel,
  • szükség esetén raktárosi teendők: áruátvétel, anyagkiadás, vásárlók udvarias, szakszerű, segítőkész kiszolgálása, vevői igények figyelembe vételével
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • a leltárakban való részvétel,

Elvárások

  • C kategóriás érvényes jogosítvány, érvényes GKI kártya, autóra szerelt rakodó kezelésére jogosító engedély, (száma  4451),
  • értékesítés- és vevő-orientált gondolkodásmód,
  • megbízható, korrekt, rugalmas, preciz munkavégzés, jó kommunikációs készség,
  • kiváló kapcsolatteremtő, problémamegoldó, stressztűrő képesség,
  • vezetővel együttműködés,
  • önállóan és csapatban történő munkavégzés,

Előnyök

  • targonca vizsga,
  • fuvarozás/daruzás/raktározás területen szerzett tapasztalat,
  • építőanyagok területen szerzett áruismeret,

Amit kínálunk

  • akár azonnali kezdési lehetőség,
  • változatos munkakörnyezet,
  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség,
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések,
  • versenyképes juttatások
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • megbízható, stabil vállalati háttér, számos erkölcsi díjjal,
  • családbarát munkahely, csapatépítő programok,
  • kellemes, fiatalos munkakörnyezet,
  • modern eszközpark,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!