Az AutóCity Zrt. szekszárdi márkakereskedésébe karosszéria és fényező üzemvezető munkatársat keres

Az AutóCity Zrt. a Dél-Dunántúli régió 25 éve meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása, a Volkswagen, Audi és Škoda márkák képviseletét látja el a régióban. Szekszárdi Volkswagen márkakereskedésébe keresi új munkatársát KAROSSZÉRIA ÉS FÉNYEZŐ ÜZEM VEZETŐ munkakörbe.

Feladatok

  • Leendő munkatársunk feladata a márkakereskedés karosszéria és fényező üzemében zajló javítási munkák szervezése, irányítása és felügyelete.

Elvárások

  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év szakmai gyakorlat
  • Kárszakértői, kárfelvevői gyakorlat
  • Az AUDATEX program ismerete
  • Vezetői és menedzsment készségek és gyakorlat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélközpontúság és empátia
  • Felelősségteljes munkavégzés és terhelhetőség
  • Kiváló szervező, aki képes önállóan és közösségben is dolgozni
  • Munkájára és munkakörnyezetére egyaránt igényes
  • B-kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyök

  • Jelentősebb szakmai gyakorlatot és vezetői jártasságot
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatot
  • Idegen nyelv ismeretét

Amit kínálunk

Olyan munkatársat keresünk, aki képes önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egy szakemberekből álló csapat munkájának irányítására. Ezért hosszútávú, biztos munkalehetőséget és méltányos jövedelmet kínálunk.

  • Kiváló munkafeltételek, rendezett munkakörülmények, modern technológia
  • A minőségi munkavégzés és teljesítmény megbecsülése
  • Folyamatos tanulási és továbbfejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!