Agronómus állás Gerjen településen

CERES HOLDING Zrt.
Gerjen
Bruttó 500 000 Ft - 800 000 Ft / Hónap
2024. 02. 20.

Több telephellyel rendelkező mezőgazdasági nagyvállalatunk keres agronómust.

Feladatok

  • feladatai közé tartozik a talajminőség elemzése, a növények termesztési technológiájának kidolgozása, a növényvédelem, az öntözés, valamint a termények tárolása és feldolgozása,

Elvárások

  • növénytermesztés és talajművelés terén jártas, tapasztalt agronómus,

Előnyök

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • releváns szakmai tapasztalat, vezetői tapasztalat,
  • jól tud kommunikálni, meg tudja értetni magát az emberekkel,
  • felhasználói szintű informatikai ismeret, kapcsolódó mezőgazdasági, vállalat irányítási szoftverek használata, precíziós gazdálkodás jelenlegi és tervezett informatikai alkalmazások használatára nyitottság,
  • Józan, logikus gondolkodás, nyitottság az új technológiákra, megoldásokra,

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör,
  • munkábajárás támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!