Szekszárdi bővülő csapatunkba szerelő állás

A tradíció régi, a helyszín új!

Újonnan épülő szekszárdi telephelyünkre keressük új munkatársainkat! A Wacker Neuson Építőgépek Hungária Kft. 1993 óta van jelen a magyarországi piacon mint építőgép gyártó és közvetlen forgalmazó.

Cégünk által kínált termékeink, gépeink magas műszaki színvonala vitathatatlan, számos tekintetben piacvezető pozícióval rendelkezünk.

Feladatok

  • A Wacker Neuson cégcsoport által gyártott és forgalmazott építőipari gépek karbantartása, szervizelése, javítása.

A munkavégzés helye: újonnan létesülő szekszárdi telephelyünkön illetve a Dél-dunántúli régióban kijárós szerelőként.

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • autószerelői, gépszerelői gyakorlat
  • járműelektronikai és hidraulikus rendszerek ismerete előnyt jelent
  • ügyfélközpontúság
  • számítógép kezelői (diagnosztikai eszköz) ismeretek
  • megbízható, pontos, következetes munkavégzés

Amit kínálunk

  • biztos gyári háttér
  • versenyképes fizetés
  • modern munkakörnyezet
  • jól felszerelt műhely és szervizautó
  • műszaki háttértámogatás
  • folyamatos szakmai továbbképzések
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!