Bolti eladó állás Tolnán, középfokú végzettséggel

Unitrak Bt.
Tolna
2024. 03. 26.

Az Opál Festékbolt több, mint 30 éve foglalkozik festék kiskereskedelemmel.

Az idei fejlesztéseknek köszönhetően, nem csak áruházunk mérete, de a forgalmazott termékek köre is bővül.

Meglévő csapatunkba új munkatársak jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Szaküzletünkben és a telephelyen forgalmazott anyagok, termékek és árucikkek bolti értékesítése
  • Üzletben az ügyfelek kiszolgálása, segítése
  • Bejövő termékek átvétele, árufeltöltés, árukiadás, az árak aktualizálása az eladótérben
  • Értékesítéssel kapcsolatos dokumentumok vezetése, céges számítógépes adatbázis kezelése
  • Pénztárgép kezelés

Elvárások

  • Műszaki érdeklődés, beállítottság
  • Középfokú végzettség
  • Alap szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatban és önállóan is működő munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyök

  • Kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • Vas és fémipari ismeretek
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Épületgépészeti területen szerzett tapasztalat
  • Festék-, barkács vagy építőanyag kereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, kiszámíthatóság
  • Családias, nyugodt munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Útiköltség térítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!