Séf / konyhafőnök állás Szekszárdon

Szekszárdon, Ízlelő éttermünk csapatába keressük új konyhafőnök kollégánkat.

Különleges koncepciójú éttermünk egyediségét az adja, hogy a vezetőkön, segítőjükön és a szakácsokon kívül minden munkavállaló megváltozott munkaképességű, egészségkárosodott.

Éttermünkben alapvetően déli menüztetés zajlik, esetenként céges és családi rendezvényeket is tartunk.

Nincs esti, éjszakai munkavégzés.

Feladatok

  • ​​​​​Ételkészítés,

Elvárások

  • Szakács végzettség,
  • Jó stressztűrő képesség,
  • Váratlan helyzetek gyors, és hatékony kezelése,
  • Szociális érzékenység,

Előnyök

  • Jogosítvány,
  • Idegen nyelv ismerete,

Amit kínálunk

  • Minőségi munkavégzéshez szükséges feltételek,
  • Egészség, család, magánélet, munka közötti egyensúly lehetősége,
  • Tisztességes és korrekt bérezés, a teljesítmény elismerése,
  • 8 órás munkarend -heti 40 óra munkavégzés!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!