A KIMMTA álláspályázatot hirdet gazdasági és HR menedzser pozícióra Hidasra

KIMMTA Alapítvány
Hidas
Bruttó 500 000 Ft - 550 000 Ft / Hónap
2024. 09. 02.

A Kallódó Ifjúságot Mentő Missziós Támogató Alapítvány (honlap:  www.zsibrik.hu) álláspályázatot hirdet gazdasági és HR menedzser pozícióra.

Munkavégzés helye: Hidas, Kossuth u. 62.

Munkaviszony: teljes munkaidő (napi 8 órás), határozott időre (1 év)

Pályázat benyújtási határidő 2024. szeptember 6. 18:00,

Benyújtandó dokumentumok:  az önéletrajzokat és rövid motivációs levelet várjuk magyar nyelven, elvárt bruttó bér megjelölésével.

Az Alapítvány közhasznú szervezet, amelynek célja hozzájárulni a különböző szenvedélybetegségek okozta személyi és társadalmi károk mérsékléséhez a, szenvedélybetegek társadalmi reintegrációjához szükséges lehetőségek felkutatásához, és alkalmazásához, valamint a helyi közösségek szemléletformálásához a szenvedélybetegségek vonatkozásában. Mindezt elsősorban az Alapítvány fenntartásában működő Zsibriki Drogterápiás lntézet által integrált intézményekben végzi a szükséges és aktuális szakmai irányelvek felhasználásával.

Feladatok

  • pénzügyi politika kialakítása, az Alapítvány pénzügyi műveleteinek tervezése, elemzése és ellenőrzése
  • pénzügyi tervek és stratégiák kidolgozása, felülvizsgálata
  • pénzeszközök hatékony felhasználásának ellenőrzése
  • információáramlás koordinálása, tervezése
  • az egység irányítása, egységes szakmai elvek meghatározása és az alapítvány zavartalan működését biztosító feltételek biztosítása
  • napi irodai működés tervezése és irányítása (informatikai háttér biztosítása, szükséges eszközök beszerzése, illetve beszereztetése)
  • állami normatíva igénylése, elszámolása, ellenőrzéseken történő képviselet
  • fejlesztő foglalkoztatás feladatmutatóinak megállapítása,  elosztása monitorozása ,pü.-i dokumentálása
  • bérszámfejtés, bevallások elkészítése és benyújtása
  • Pénzügyi statisztikák elkészítése és továbbítása KSH felé
  • külső forrásszerzésben aktív részvétel (pályázat figyelés, projekt menedzsment)
  • intézetvezető felé havi beszámolás a gazdasági működésről

Elvárások

  • legalább felsőfokú végzettség pénzügyi, számviteli vagy gazdasági területen, illetve
  • kiváló pénzügyi és analitikai készségek és tapasztalat vállalatirányításban vagy menedzsmentben
  • bérszámfejtési ismeretek
  • vezetői tapasztalat gazdasági területen
  • magabiztos felhasználói szintű Excel és Word használata
  • elektronikus ügyintézésben való jártasság
  • jártasság  kitűnő problémamegoldó é döntéshozó képességek

Előnyök

  • szociális szférában szerzett gazdasági tapasztalat
  • önkormányzatnál, egyházi szervezetnél végzett fenntartói feladatokban tapasztalat
  • pályázat írásban, lebonyolításában  szerzett tapasztalat
  • bér- és TB ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • könyvelői programok (RLB) magabiztos használata

Amit kínálunk

  • megbízható szervezeti háttér
  • versenyképes fizetés + cafetéria + útiköltség térítés
  • kulcsfontosságú szerep egy olyan intézményben, ami szenvedélybetegek terápiás gyógyulásában vesz részt évtizedek óta Magyarországon
  • családias környezet, innovatív csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség (konferenciák, képzések)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!