Raktározás, logisztika

Szekszárdon anyagmozgató (Raktáros) munkakörben álláslehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2018. 02. 21. 12:20

A Szekszárdi székhelyű Ferropatent Zrt. vas- és acélipari termékek forgalmazásával és minőségi feldolgozásával foglalkozik. Az acélipar területén piacvezető pozíciót betöltő Társaságunk technológia fejlesztéssel egybekötött beruházást valósított meg, melynek keretében új gyártócsarnokot létesítettünk, korszerű gépparkunkat bővítettük.

Beruházásaink és az új feladatok lehetővé teszik a létszámbővítést. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

A N Y A G M O Z G A T Ó (Raktáros)

FELADATOK:

  • Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele és raktárban való elhelyezése;
  • A beérkezett anyagok szakszerű, előírás szerinti tárolása;
  • A termékek minőségének és mennyiségének ellenőrzése;
  • Raktári anyagmozgatás- daru/targonca;
  • Raktári rend fenntartása.

ELVÁRÁSOK:

  • Raktárosi feladatkörben szerzett tapasztalat;
  • Képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre;
  • Kiváló fizikum, fizikai munkabírás.

ELŐNYT JELENT:

  • 24 tonnát meghaladó teherbírású darukezelői bizonyítvány;
  • Targonca kezelői vizsga;
  • Adott területen lakóhely;
  • Acélipari ismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Korrekt bérezés és juttatási csomag;
  • Műszakpótlék, igény esetén lakhatási támogatás, munkába járási támogatás;
  • Teljes munkaruházat biztosítása;
  • Stabil vállalati háttér.

Jelentkezés: önéletrajz megküldésével a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: allas@ferropantent.hu vagy az önéletrajz személyesen is leadható Társaságunk székhelyén, a 7100 Szekszárd, Bátaszéki út 70. szám alatt.

Nálunk biztosan megtalálja a számítását!