Gyártás, termelés

Gépkezelő állás Szekszárdon több műszakos munkarendben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2018. 03. 05. 15:18

A svájci székhelyű Adval Tech Group magyarországi leányvállalata, az autóipari alkatrészgyártással foglalkozó Adval Tech (Hungary) Kft. (www.advaltech.com) keresi leendő munkatársát szekszárdi telephelyére a következő munkakörre:

Gépkezelő

Ebben a munkakörben az Ön feladatai:

  • Gépkezelői feladatok ellátása
  • Fém termékek gyártása, ellenőrzése
  • Dokumentumok töltése
  • Termékellenőrzések: sablon, tolómérő használata

Elvárásaink Önnel szemben:

  • Egészségügyi alkalmasság
  • Általános iskolai végzettség, (szakiskola előny)
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, szorgalom
  • Több műszakos munkarend vállalása, megfelelő fizikai állóképesség, terhelhetőség, monotónia-tűrés
  • Fémtechnológiai autóipari tapasztalat előny
  • Targoncás illetve darukezelői jogosítvány előny

Amit kínálunk Önnek:

  • Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.
  • Egyéb juttatások: nettó 100.000.- Ft/ év cafeteria, lojalitási prémium, a bejárás 100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, műszakos buszok a végállomástól
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Jelentkezését önéletrajzzal (fényképes előny) elektronikus úton az info.hungary@advaltech.com e-mail címre vagy 7100 Szekszárd, Bern u. 34. postacímre várjuk.