Kereskedelem, értékesítés

Területi képviselő munka Szekszárdon B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd és környéke
2018. 03. 20. 10:53

Távközléssel foglalkozó partnerünk számára keresünk értékesítő kollégát.

Mit kínálunk?

  • Kezdés előtti szakmai tanfolyam
  • Hosszú távú, bejelentett, stabil munkalehetőség
  • Állandó szakmai támogatás
  • Alapbér + jutalék
  • Céges autó illetve telefon

Fő feladatok:

  • KKV szektor számára a távközlési cég szolgáltatásainak értékesítése
  • Új kapcsolatok keresése, kiépítése
  • Projektekben való részvétel
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Érdeklődés az értékesítés iránt
  • Új partnerek felkutatása
  • MS Office rendszerek felhasználó szintű ismerete
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Alkalmazkodó képesség
  • Energikus személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Piacismeret, kialakult kapcsolatrendszer
  • Német vagy angol nyelvtudás

Jelentkezés az allas@jobcapital.hu e-mail címen vagy a +36-72/223-223-as telefonszámon!