Szakmunka

Villanyszerelő munkakörben ajánlunk munkalehetőséget változó helyű munkavégzéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2018. 04. 20. 13:52

Villanyszerelő munkakörben ajánlunk munkalehetőséget.

A munkarend:

  • kötött nappali munkavégzés, 07.00-17.00 plusz utazási idő.

A munkavégzés helye:

  • jellemzően Budapest és vagy Dunaújváros.
    Az utazás naponta történik a munkavégzés helyére, a munkáltató által biztosítva.

Az állás betöltéshez nem szükséges tapasztalat, de villanyszerelő végzettség elvárás.

Jelentkezni telefonon a 06(70) 360-0483-as számon, vagy e-mailben a pluto@tolna.net címen önéletrajzzal lehet.