Kereskedelem, értékesítés

Üzletvezető állás szekszárdi szerszámkereskedésbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2018. 05. 07. 17:45

Cégünk 1993 óta forgalmaz szerszámokat és szerszámipari gépeket ipari- és otthoni használatra egyaránt.
Hamarosan nyíló szekszárdi üzletünkbe keresünk megbízható, lehetőség szerint többéves szakmai tapasztalattal rendelkező üzletvezető munkatársat hosszú távra.

Feladatok:

  • A legfontosabb számunkra, hogy elégedett vásárlók távozzanak az üzletből, akik újra és újra visszatérnek.
  • Diszpozíció
  • Folyamatok ellenőrzése, vásárlói megkeresések, reklamációkezelés
  • Áruforgatás, árváltoztatás
  • Részvétel a bolti folyamatok optimalizálásában
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Jogszabályok, normák és vállalati alapelveink betartása

Profil:

  • Szakirányú végzettség (OKJ)
  • Kereskedelmi gyakorlat, lehetőleg hasonló pozícióban
  • Műszaki affinitás
  • Jó kommunikációs készség, vásárlóközpontú hozzáállás
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Precizitás, pontosság, gyorsaság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Caffeteria
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, dinamikusan fejlődő munkaadónál
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • Fiatalos (véleményünk szerint), remek csapat :)

További előnyt jelent:

  • Építőipari, faipari gépek-kéziszerszámok, kötőelemek ismerete

Jelentkezni az info@platinaszerszam.hu e-mail címre elküldött fényképes önéletrajz formájában lehetséges.