Szállítás, fuvarozás

Kamionsofőr állás szekszárdi központi telephelyen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd és környéke
2018. 06. 12. 11:33

25 éves sikeres múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő, acélkereskedelmi és fémmegmunkálási iparágában erős piaci szerepet betöltő társaságunk:

a Ferropatent Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt.

szekszárdi központi telephelyére keres hosszú távra, főállású:

KAMIONSOFŐRT

első sorban belföldi áruterítési, alapanyag kiszállítási munkára.

Új munkatársunk legfontosabb feladatai:
• a munkáltatója és a vevői kör igényeinek megfelelő és biztonságos árutovábbítási feladatok ellátása, közreműködés a rakományok pozícionálásban és azok biztonságos rögzítésében.
• Adatok és információk továbbítása a flottairányító felé, tachográf és sofőr kártyák rendszeres kiolvasására való jelentkezés,
• üzemanyag és egyéb eszközök rendszeres elszámolása,
• saját termékek kiszállításához kapcsolódó egyéb fuvarozási feladatok teljesítése.

A jelöltekkel szemben támasztott elvárások:
GKI kártya
• Sofőrkártya
• Legalább 2 éves C+E kategóriás vezetői engedély és tapasztalat, ponyvás és/vagy nyitott felépítményű, 40 tonna össztömegű nyerges közúti járműszerelvények vonatkozásában
• Maximum 6 büntetőpont a jogosítványon
• Egészségügyi alkalmasság

Kizáró okok:
• Büntetett előélet
• Korábban bevont jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:
• Hosszú távú munkalehetőség egy 100%-ban magyar tulajdonú vállalatcsoportnál
• Kiszámítható, bejelentett fix jövedelem
• Üzemanyag megtakarítás fejében járó juttatás
• Teljesítmény arányos prémium
• Fiatal, megkímélt járműpark

Előnyt jelent:
• Közeli lakhely
• Idegen nyelvismeret
• Acélipari termékek fuvarozásában szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az allas@ferropatent.hu e-mail címre.

Az e-mail tárgyában kérjük tüntesse fel a „SOFŐR állás” megnevezést.