Nyomdaipar, dekoráció

Grafikus-média tervező állás Szekszárdon közép-, vagy felsőfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2018. 06. 12. 15:26

A szekszárdi Babits Mihály Kulturális Központ munkatársat keres

Grafikus-média tervező
pozícióba

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Kreatív marketing anyagok készítése (plakát, hirdetés, szórólap, műsorfüzet, hírlevél stb.)
  • Social media felületek grafikai tervezése, tartalom támogatása. Offline és online kreatív kampányok és megjelenések, illetve marketing tevékenységek grafikai tervezése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • grafikai és szerkesztő programok magas szintű ismerete (Pl.: Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat)
  • online és offline reklámanyagok szerkesztésében szerzett tapasztalat
  • nyomdai előkészítésben való jártasság
  • portfólió, ill. referencia bemutatása (logó tervek, arculati tervek, reklámkampányok kreatívjai)
  • precizitás, rugalmasság, önálló és igényes munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • weblapkészítési ismeretek (html, css)
  • műszaki / IT affinitás
  • videószerkesztési gyakorlat
  • programozói ismeretek

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: 1-3 év szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kreativitást jelentő, változatos, innovatív feladatokat
  • versenyképes jövedelmet
  • kellemes, jó hangulatú munkakörnyezetet
  • hosszú távú, valóban stabil lehetőséget

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 7100 Szekszárd Szent István tér 10. , Babits Mihály Kulturális Központ

A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ IRATOK, IGAZOLÁSOK:

  • motivációs levél
  • fényképes, szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével
  • végzettséget igazoló okiratok másolata
  • erkölcsi bizonyítvány (három hónapnál nem régebbi)

A munkakör betölthető: 2018. augusztus 1-től

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. július 9.

A pályázatok benyújtható elektronikus úton az allaspalyazat@szekszardagora.hu címre.