Vállalati banki tanácsadó pozícióba munkatársat keresünk Szekszárdon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd és környéke
Fizetés: Bruttó 250000 - 400000 / Hónap
2018. 06. 22. 14:26

A CIB Bank Zrt.

Vállalati banki tanácsadó (Szekszárd)

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok

• Kisvállalati ügyfelek részére hiteltermékek értékesítése, jó minőségű hitelportfolió kialakítása, egyéb banki termékek és szolgáltatások értékesítése;
• Befektetési és hitelezési tanácsadást nyújt az ügyfelek részére;
• A vállalati, esetenként lakossági számlavezetéssel, betétlekötéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
• Aktív akvizíciós tevékenység ellátása, potenciális ügyfelek felkutatása az adott körzet kisvállalkozói szegmensében;
• Ügyfél- és ügyletmonitoring, valamint ügyfélminősítéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
• Az ügyfelek számára a termékértékesítéshez szükséges adminisztratív feladatok elvégzése;
• Keresztértékesítések végzése valamint a vállalkozói és a lakossági ügyfélpanaszok kezelése.

Követelmények, elvárások

• Felsőfokú szakirányú végzettség;
• Vállalkozói ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat;
• Akvizíció és ügyféltárgyalások lebonyolítása terén szerzett gyakorlat;
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, ügyfélbarát szemléletmód, célorientált személyiség;
• Felelősségteljes, céltudatos, stressz tűrő beállítottság.

Előnyt jelent

• Angol nyelvtudás.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű