PLC, robot és kamera programozási területre PLC programozó állás Szekszárdon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2018. 06. 29. 15:37

Cégünk Ipari Automatizálási Divíziója – Vezérlés tervezés, PLC, robot és kamera programozási területre PLC programozót keres.

Feladatok:

  • Robotcellák, célgépek beüzemelése, programozása
  • Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
  • Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Legalább 3 éves gyakorlat PLC-programozásban (Siemens, Omron, Mitsubishi, Schneider)
  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Aktív használatú B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem

Előny:

  • Robotprogramozási ismeret és tapasztalat
  • Egyéb számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: Autocad, Eplan, stb.) rendszerek ismerete
  • Ipari szenzorok ismerete, használatának gyakorlata
  • Középfokú vagy magasabb idegen nyelv ismeret
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Változatos projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Részvétel a tervezésben
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Mobiltelefon és laptop
  • Barátságos, segítőkész szemléletű környezet
  • 100%-ban magyar tulajdonosi háttér

Munkavégzés helye:

  • Szekszárdi telephelyünkön az idő túlnyomó többségében
  • Kiküldetés esetén az ország különböző pontjain tevékenykedő multinacionális vállalatok telephelyei

Önéletrajzokat az allas@gepesgepelem.hu e-mail címre várjuk a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.