Építésvezető munkalehetőség Szekszárdon versenyképes jövedelemmel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2018. 07. 17. 12:14

A Kriger-Házak Kft. állást hirdet építésvezetői pozícióba.

Feladatok:

  • Kivitelezési feladatok helyszíni koordinálása
  • Kivitelezés műszaki tartamának és minőségének ellenőrzése.
  • Építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása.
  • Készültségi ütemtervek készítése, azok betartása és betartatása.
  • Építési napló (e-napló) vezetése.
  • Költségvetések készítése

Elvárások:

  • Minimum technikusi szakirányú végzettség
  • Office, archicad, terc programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, céges gépkocsi, mobiltelefon.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz leadásával, bérmegjelöléssel, a Szekszárd, Sport utca 1. szám alatti irodánkban, vagy a kriger20@enternet.hu e-mail címen.