A Kolping Támogató Szolgálat szociális gondozó munkakörben keres kollégát

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2018. 08. 09. 13:56

Szociális munkakörben keresünk kollégát szekszárdi munkavégzésre.

A munkakör betöltéséhez feltétel:

  • Szociális és egészségügyi terülten szerzett szakképzettség vagy,
  • gyógypedagógiai assszisztens végzettség vagy,
  • Egészségügyi gyermekotthoni gondozó vagy,
  • Gyermekápoló vagy,
  • Gyermekotthoni asszisztens vagy,
  • Gyógypedagógiai asszisztens vagy,
  • Szociális asszisztens vagy,
  • Szociális gondozó vagy,
  • Szociális gondozó és ápoló
A munkakörökben szerzett tapasztalat és a B-s jogosítvány előny. (saját gépjármű használata esetén térítésre kerül, 5.460 Ft.

Feladat:

  • beteg emberek házi gondozási ápolási feladatok
  • házi segítségnyújtás
  • egyéb ügyintézésben segítség nyújtása* gyerekeknél felügyelet biztosítás

Munkarend: rugalmas

Bér: 9000. Ft naponta, megbízásos jogviszonnyal.

Jelentkezni: Személyesen előre egyeztetett időpontban 7100 Szekszárd, Rákóczi u 73.címen, e-mailben a szekszardtsz@szoc.koszisz.hu
vagy: 20/8013506