Könnyű fizikai munkára betanított gépkezelő és kamerás vizsgálathoz keresünk 4 fő munkavállalót

Paner Kft.
Szekszárd
2019. 08. 14.

Cégünk azonnali kezdéssel könnyű fizikai munkavégzésre betanított gépkezelő munkakörbe és kamerás vizsgálathoz Magyarországon egyedül álló technológiához keres 4fő férfi munkatársat.

Cégünk telephelye Szekszárd, változó a munkavégzés helye, mivel országszerte dolgozunk, így Tolna, Somogy, Baranya, Bács-Kiskun megyéből is várunk jelentkezőket. Nem igényel szakképesítést a munkakör, mivel egyedi tevékenységi köreink vannak, így azokat cégünk tanítja be munkatársainknak.

Várjuk jelentkezését!

Paner Kft.

Iroda címe: 7100. Szekszárd, Holub u. 1. fsz/1.

Feladatok

  • Cégünk egyik fő tevékenysége a bontás nélküli csőbélelés: esővíz-, szennyvíz csövek kamerás vizsgálata, bélelése, szellőzőrendszer tisztítása, huzatfokozó cseréje társasházakon, munkatársaink betanítják a szakmai részek tundi valóit, így több szakmát is szerezhet, aki Cégünkél dolgozik.

Elvárások

  • utazási hajlandóság, önálló, precíz munkavégzés, számítógépes alapismeretek

Előnyök

  • B kategóriás jogositvány
  • számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Változtatos munka,képzési lehetőség, szakmák betanítása, hosszú távú biztos munkalehetőség, versenyképes fizetés, munkaruha, céges telefon biztosítása.

Tevékenységeinkről bővebben a www.paner.hu oldalon tájékozódhatnak az álláskeresők.

Jelentkezést a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajz küldésével, illetve telefonon a 0670/ 43 301 34 telefonszámon várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!