Szállodai recepciós állás Szekszárdon

Szállodai recepciós pozícióba keressük új munkatársunkat a Hotel Merops**** Mészárosba, Szekszárdra.

Feladatok

  • Szállodai recepciós feladatok elvégzése nappalos és éjszakás műszakban is.
  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, tájékoztatása.
  • Kasszakezelés, számlák kiállítása.
  • Szállodai szoftver napi szintű használata.
  • Rezervációs feladatok ellátása, telefonhívások, e-mailek kezelése.
  • Kapcsolattartás a szálloda különböző részlegeivel.

Elvárások

  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség, vendégközpontúság
  • Határozott, magabiztos fellépés, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Váltott 12 órás műszak (nappalos és éjszakás műszak) vállalása

Előnyök

  • Szállodai tapasztalat
  • További idegen nyelv ismerete
  • HostWare program ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos, emberközpontú, barátságos csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés teljes bejelentéssel, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!