Kisgyermeknevelőt keresünk Szekszárdon

Családi bölcsődénkbe keresünk kisgyermeknevelő vagy családi bölcsőde szolgáltatásnyújtó képzettséggel munkatársat.

Ha szívesen foglalkozol kisgyerekekkel, képes vagy több dologra figyelni egyidőben, jó a helyzetfelismerő képességed, szeretsz új játékokat kitalálni és készíteni, igényes vagy a munkádra és munkakörnyezetedre, s rendelkezel a fenti képzettségek valamelyikével, küldd el hozzánk jelentkezésed.

Feladatok

  • bölcsődés korú gyermekek gondozása, nevelése
  • játéktevékenység feltételeinek biztosítása
  • közös tevékenységek szervezése, vezetése
  • csoportszoba rendben tartása, dekorálása
  • kapcsolattartás a szülőkkel, munkatársakkal

Elvárások

  • A munkakör csak kisgyermeknevelő vagy családi bölcsőde szolgáltatásnyújtó képzettséggel tölthető be. E képzettség megléte esetén várjuk a jelentkezésed.

Előnyök

  • Előny, ha dolgoztál már családi bölcsődében, szívesen rajzolsz és / vagy énekelsz.

Amit kínálunk

  • Törvényi előírásoknak megfelelő bérezés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!