Kosaras emelőgépkezelő állás Tolna megyében

Gyakorlott kosaras emelőgépkezelő kollégánkat keressük 3,5 tonnánál kisebb tehergépjármű vezetésére és kezelésére.

Feladatok

  • kéziszerszámokkal, szerszámgépekkel végzi fák gallyazását esetenként emelőkosárból
  • üzemelteti az emelőkosaras járművet
  • elvégzi a napi karbantartási feladatokat a rábízott gépeken, berendezéseken
  • munkabiztonsági, tűz-, és környezetvédelmi, valamint technológiai előírások betartása

Elvárások

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Minimum "4224" gépcsoporthoz kapcsolódó emelőgépkezelői jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű, bejelentett, teljes állás
  • Munkaruha és egyéni védőeszközök
  • Folyamatos munka ellátottság

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott