Szakmunka

Tapasztalattal rendelkező gipszkartonozó álláslehetőség Szekszárdon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2018. 02. 21. 13:52

Feladatok:

  • gibszkarton szerelés
  • glettelés,
  • bandázsolás

A munkakör betölthető szakképzettség nélkül is, ha van festői vagy hasonló feladatokban tapasztalata.

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • festői szakképzettség

A munkavégzés helye országszerte, jellemzően Budapest, Szekszárd. Március közepétől németországi munkavégzéssel is. A munkavégzés helyére történő utazás személygépkocsival, a munkáltató gondoskodik róla.

Gibszkartonozó munkakörben ajánlunk munkalehetőséget, melyre telefonon 70/428-6024 illetve e-mailben: martonpityu53@gmail.com lehet jelentkezni.